Klea dhe Elgiti bëjnë lidhjen familare, tregojnë mendimin e prindërve
Lidhja e Elgitit dhe Kleas mesa duket është bërë tashmë familjare, pasi Klea ua ka prezantuar të dashurinë edhe prindërve të saj.

Në një intervistë të fundit për ‘Thumb’ moderatorja e njohur është pyetur nga gazetari mbi mendimin që prindërit e saj kanë për Elgitin dhe Klea ka treguar se ata e kanë pritur mjaft mirë.

“Ka qenë mendim i mirë shumë pozitiv dhe çka është më e rëndësishmja, në qoftë se ti je e lumtur të lumtur jemi dhe ne”, i kanë thënë prindërit Kleas, duke e mirëpritur në këtë mënyrë Elgitin në familjen e tyre.
Shtuar më 22/06/2018, ora 20:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori