Klaudia Pepa zë mend, heq dorë nga fotot provokuese (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo shkaktoi shumë rrëmujë dhe zhurmë në rrjete socialepasi u nda nga koreografi i njohur ALbi nako.

Por balerina Klaudia Pepa u vë edhe në shënjestër të sharjeve dhe ofendimeve nga fansat për shkak të fotografive nudo dhe provokuese që publikoi në rrjetet sociale.

Ama këtë herë duket se klaudia ka "zënë mend".
Ajo ka publikuar një fotografi ku është eveshur thjeshtë dhe shumë e përmbajtur dhe duket si Klaudia e Dikurshme.

Edhe pse nuk është e zhveshur, ajo ja ka dalë të duket tërheqëse me look-un e saj të ri. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2018, ora 22:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori