Klaudia Pepa rrëfen mashkullin që e mban në ajër (FOTO LAJM)

Klaudia Pepa është nja nga balerinat më të talentuar dhe më të njohura në shqiperi falë talentit që ka në atë profesion.

Ajo poston shpesh herë foto provokuese në rrjetet sociale duke përbërë gjithmonë lajm.

Pak ditë pasi deklaroi në një intervistë se ende nuk e ka gjetur ende dashurinë, balerina e njohur shqiptare bëri një dedikim të veçantë për kolegun e saj balerin Francesco Mariottini.

"Princi im", shkruan Klaudia teksa publikon një foto ku shfaqet e ngritur në ajër nga Francesco.Shtuar më 15/01/2019, ora 14:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori