Klaudia Pepa reagon për herë të parë pas fjalëve për ndarjen (FOTO LAJM)

Në rrjete sociale ka vetëm pak ditë që u përfol gjerë e gjatë për ndarjen e Klaudia Pepës me koreografine njohur Albi Nako.

Balerina dhe Albi u martuan vetëm disa vitë më parë në një ceremoni live në “E Diela Shqiptare” ndërkohë që tashmë të dy ata jetojnë në shtete të ndryshme.

Klaudia ndërkohë përpos fjalëve vazhdon ta shijojë në maksimum jetën e saj dhe është zhvendosur në Itali ku ka krijuar edhe shkollën e saj të baletit.

Ndërkohë ajo ka postuar në instagramin e saj një fotografi në plazh ku duket me bikini dhe si gjithmonë shumë në formë. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 15:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori