E FUNDIT/ Tërmeti shkund Tiranën
Klaudia Pepa pushton tapetin e kuq në Venecia (FOTO LAJM)

Padyshim që tashmë Klaudia Pepa është në kulmin e karrierës dhe sidomos pas ndarjes nga Albi Nako pushtoi mediat dhe rrjetet sociale,.

Ajo këtë ehrë është shfaqur në tapetin e kuq të Festivalit të Venecias më në formë se kurrë dhe shumë elegante.

Balerina ka postuar disa foto në rrjetin e saj social Instagram. Veshur me fustan lejla me dekolte të hapur ajo rrezaton.

Edicioni i 72 i filmit të Festivalit ka nisur mbrëmjen e së martës dhe për 11 ditë në tapetin e kuq do ecin dhjetra aktorë, regjisorë, producentë nga e gjithë bota. /albeu.com/

Shtuar më 07/09/2017, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori