Klaudia Pepa provokon vetëm me bikini: "Më thirr luleshtrydhe" (FOTO LAJM)

Balerina e njohur Klaudia Pepa kazhdon të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave rozë. Ajo shpesh publikon foto të nsehta e tepër provokuese.
Së fundmi, në një foto ku shfaqet vetëm më rroba banjo Klaudia ka zgjedhur të vendosë edhe një përshkrim ngacmues.

E veshur më rrobabanjo jeshile dhe të poshtmet tepër të vogla, Klaudia shkruan "Më thirr luleshtrydhe".

Me barkun e sheshtë buzët e kuqe dhe dorën tek të brendshmet Klaudia ka ngacmuar edhe një herë imagjinatën e ndjekësve.


Shtuar më 12/07/2019, ora 11:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori