Klaudia Pepa e papërmbajtshme, bën sparkatën në stacionin e autobuzit

This song 😍 #sweat @djjohngibbons

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on

Është një nga balerinat më të pëlqyera dhe të talentuara të momentit dhe shpesh Klaudia Pepa komentohet edhe për shkak të postimeve të saj në rrjete sociale.

Gjithmon poste të cuditshme, shpeshherë provokuese, Klaudia nuk ka lënë më vend për imagjinatë.

Këtë herë ajo është shfaqur teksa bën sparkatën në një stacion autobuzi.

Klaudia ka thyer rekordin e vëmendjes me këtë video.
Shtuar më 05/07/2018, ora 21:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori