Del videoja, momenti i arrestimit të Stresit
Klaudia nuk ndalet me pozat provokuese edhe në kuzhinë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo shkaktoi shumë rrëmujë dhe zhurmë në rrjete sociale pasi u nda nga koreografi i njohur Albi nako.

Por balerina Klaudia Pepa u vu edhe në shënjestër të sharjeve dhe ofendimeve nga fansat më së shumti për shkak të fotografive nudo dhe provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Edhe këtë herë duket se Klaudia sërish nuk di të ndalet.

Ajo ka postuar një fotografi teksa bën balet në kuzhinë në një pozicion shumë të cuditshëm dhe ka shkruar mbi fotografinë"

"Kur nuk të bëhet të gatuash". /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2017, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori