Klaudia habit njerëzit, bën sparkatën në mes të supermarketit (VIDEO)

Si fa la spesaaaaaa 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on

Klaudia Pepa tashmë prej kohësh është bërë pjesë e mediave rozë për shkak të pozave provokuese në rrjete sociale.

Ama kwtw herw balerina ka treguar një mënyrë gjeniale sesi mund të bëhet pazari: Duke bërë sparkatën.

Edhe këtë herë Klaudia ka lënë pa fjalë nga elasticiteti dhe performanca e saj.

Por mesa duket edhe njerëzit që po blinin në supermarket kanë mbetur pa fjalë./albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 23:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori