Kjo vajzë luan golf por fotot e saj tërbojnë fansat (FOTO LAJM)

Paige Spiranac, 25-vjeçarja nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës me plot 1.6 milionë ndjekës në "Instagram" është golfistja më seksi në planet.

Paige njihet ndryshe edhe si "Anna Kurnikova e golfit".

Spiranac është golfiste profesioniste dhe një “yll” në Instagram, por asnjëherë nuk ka marrë pjesë në turnetë madhorë të këtij sporti.


Shtuar më 08/01/2019, ora 09:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori