Kjo vajzë e panjohur i bëri sfidë gjithë VIP-ave në Golden Globes (FOTO LAJM)

Si gjithmonë, Golden Globes është plot me VIP-a dhe veshjet në tapetin e kuq ajën ato që marrin vëmendjen.

Por këtë herë vëmendjen mediatike ia doli ta tërhiqte një nga vajzat e promocionit të ujit “Fiji”.

Jo vetëm që vajza shfaqet mundësisht kudo, por pozon kaq mirë dhe është shumë e pashme.

Interesi që rrëmbeu qe aq i madh se njerëzit u interesuan vetëm në një gjë: të gjenin vajzën e “Fijit” në çdo foto të mundshme!

Mezi po presim t;i gjejmë identitetin. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2019, ora 23:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori