Kjo ngatërresë mund t'i fuste binjakët në sherr, për çfarë bëhet fjalë (VIDEO)
Aktori i humorit Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani konfirmuan më në fund lidhjen e dashurisë dhe duket se shkojë më së miri bashkë.

Menjëherë pas publikimit të futove në llogaritë e tyre personale, në media qarkulloi lajmi me shpejtësi madje ka ndodhur dhe një ngatërresë e vogël.

Në vend të fotove të Donaldit janë vendosur foto të Romeos. Por kjo gjë nuk mund të tolerohej këtë herë teksa Romeo kërkon të ndryshohet foto pasi nuk ka ndërmend të futet në sherre kot.

“Ai në foto nuk është Donaldi, ai në foto jam unë! Ju lutem ndryshojeni sepse na fusni në sherre kot. Ju lutem brenda mundësive, vendosni një foto të Donaldit. Faleminderit për mirëkuptimin, mirupafshim!”- tha aktorivideo.
Shtuar më 07/07/2020, ora 16:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori