Kjo modele i ka këmbët kilometrike në kuptimin e vërtetë të fjalës (FOTO LAJM)

Nëna e dy fëmijëve, Im Ostergren poston foto e video ku nxjerr në pah këmbët e saj 101 cm të gjatë.

Një modele suedeze ka grumbulluar mbi 254 000 ndjekës në Instagram falë këmbëve të saj shumë të gjata.

Ajo është bërë hit në internet dhe mesa duket të gjithë e duan.

Por si kujdeset ajo për veten? Ndiqni galerinë. /albeu.com/
Shtuar më 02/02/2019, ora 23:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori