Kjo foto e Kate Moss acaroi fansat: Sa e paedukatë
Pëlqej
Modelja e famshme, që ka nisur karrierën e saj në moshën 14-vjeçare, acaroi fansat pas publikimit të një fotoje, që në pamje të parë duket shumë normale.

Pasi përfundoi së bashku me Gigi Hadid një set fotografik për koleksionin e fundit Pranverë/Verë 2018 të Stuart Weitzman, Kate Moss publikoi një prej fotove në “Instagram”.

foto shfaqet Kate teksa i ka ngulur sytë aparatit fotografik, ndërkohë që Gigi është mbuluar krejtësisht nga kamera dhe po të mos ishte për këmbët e saj nuk do ta vinim re që është aty.

Dhjetëra fansa kanë komentuar duke thënë se e gjitha kjo ishte një mënyrë që modelja 43-vjeçare të merrte të gjithë vëmendjen për vete. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori