Kjo është video që Genta fshiu nga Instagrami pasi gjyshja e saj e fëlliqi (VIDEO)
Pëlqej
Genta, vajza që u bë e famshme falë pjesëmarrjes në “BB5”, duket se para pak ditësh është mërzitur me lajmet që qarkullonin për të dhe ka shprehur se nuk do të kishte më rrjete sociale.

Por duket se nuk i qëndroi dot larg.

Dje ajo ka publikuar nje video ku shfaqej gjyshja e saj duke i thënë se duhet të gjente një burrë.

Duket se Genta me sens humori ja kthen se do të rrijë me të. Ajo këtë video duket se është bërë pishman dhe e ka fshirë nga Instagrami i saj. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori