Kjo është vajza bukuroshe që i zuri vendin Marinës tek "Procesi Sportiv" (FOTO LAJM)

Marina Vjollca tashmë nuk është më pjesë e emisionit “Procesi Sportiv” në Top Channel.

Ndërsa prej disa javësh në krah të Edi Manushit është shfaqur një tjetër bukuroshe, me forma “bombastike”.

Vajza quhet Blerta Leka dhe është fituese e Miss Universe Albania 2017. /albeu.com/


Shtuar më 17/09/2017, ora 18:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori