Kjo është super-bashkëshortja e deputetit të PDK-së (FOTO LAJM)

Hajdar Beqa - Deputet i PDK-së
Ata punonin në një zyrë, por pak kush e mendonte se mes kolegëve të punës po lindte diçka më shumë. Në fakt, edhe vetë Qendresa nuk e kishte besuar se një ditë do bëhej bashkëshortja e Hajdar Beqës, i cili atë kohë ishte shef protokolli në zyrën e zv.kryeminstrit, Hajredin Kuçi, ndërsa ajo ishte asistente në të njejtën zyrë.

Si me humor një mik i tyre i përbashkët u kishte thënë se: "ju të dy mund të jeni një çift i mirë", por gjithçka u mor si një batutë, shkruan Magazina.

Por gjërat ndryshuan me kalimin e kohës dhe deputeti aktual i PDK-së ia "vodhi" zemrën bukuroshes.

Tani dashuria e të dyve është kurorëzuar me ardhjen në jetë të dy fëmijëve. /albeu.com/


Shtuar më 19/11/2015, ora 16:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori