Kjo është pyetje që i bëri vjehrri Eminës në takimin e parë
Emine Çunmulaj prej viteh është në faqet e para të resvistave më të njohura të modës.

Modelja ëhstë martuar me biznesmenin miliarder Sam Nazarian, prej tre vitesh me të cilin ka 2 vajza.

Mbrëmjen e djeshme EMina ka qënë e ftuar në “Xing me Ermalin”, ku ndër të tjera ka folur edhe për jetën e saj personale me bashkëshortin dhe familjen e tij.

Modelja kujtoi një moment kur vjehrri i kishte bërë një pyetje të çuditshme.

“Isha nervoze dhe po mendoja çfarë do më pyesin, çfarë duan të dinë. Babai i tij më pa dhe më tha: Emina dua të të bëj nj pyetje shumë serioze. Obobo thashë pale çfarë do më pyesë. ‘Mund ta prekësh majën e hundës me gjuhë?’, më pyeti. ‘Çfarë’ e pyeta e habitur. Unë mund ta bëj por më vinte turp dhe s’dija çfarë t’i thoja. Pastaj e bëra”, tregoi Emina duke qeshur dhe e demonstroi. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2018, ora 10:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori