Kjo është Pamela Anderson?
Prej kohësh 47 vjeçarja Pamela Anderson e kemi parë me flokët e saj të gjatë e biondë, e ndërsa tashmë është vënë re një ndryshim tek ajo.

Me paraqitjen e saj të re, ajo duket më rinore dhe më seksi. Ndryshe nga zhveshjet që jemi mësuar prej saj, në një fotoqarkullonrrjetet sociale, ajo shfaq një pamje më elegante dhe me flokë më të shkurtër. /albeu.com/

Shtuar më 02/09/2014, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori