Kjo është kënga më e re e Era Istrefit (VIDEO)
Era ka treguar një pjesë të këngës së saj më të re.
Era po vjen me projekte të reja.

Ajo ka ndarë me fansat një pjesë nga kënga e saj më e re që m siguri pritet të publikohet së shpejti.

Çfarë vërehet nga kjo video është se kënga ka edhe një pjesë në gjuhën shqipe, gjë për të cilmnë fansat e Erës janë gëzuar shumë.

Projekti i fundit që Era ka sjellë është kënga ‘Oh God’, që është bashkëpunim me Koshens.

Këngëtarja ka zbuluar se do të sjellë edhe shumë bashkëpunime me artistë të njohur ndërkombëtar, e ndër ta është janë edhe Jonas Blue dhe Willy William.
Shtuar më 02/11/2018, ora 10:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori