E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Kjo është gjyshja më tërheqëse në botë, i bën gjithë njerëzit të kthejnë kokën (FOTO LAJM)

Një gjyshe jashtëzakonisht shumë seksi ka zbuluar sekretin e rinisë së saj, që e bën të duket si motra e dy vajzave të rritura që ka.

Kur Yarrellys Ruiz, 38 vjeç, nga Tampa e Floridës, del xhiro me vajzat Sameshley, 23 vjeç dhe Latishka, 21 vjeç, treshja fantastike bën që të gjithë të kthejnë kokën.

Kur marrin vesh se Yarrellys jo vetëm është nëna e të dyjave, por edhe gjyshe, mbesin me gojë hapur.

“Fëmijën e parë e kam lindur kur isha 16 vjeç. Por nuk e lashë pas dore veten. Vaji i kokosit më ka ndihmuar që të qëndroj në formë”, tregon gjyshja seksi për “Daily Mail”.
Shtuar më 13/12/2018, ora 19:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori