Kjo është familja e Memli Krasniqit (FOTO LAJM)

Nëse shihni profilin e ministrit të Bujqësisë, Memli Krasniqi, në Facebook dhe Instagram, do të gjeni shumë fotografi të aktiviteteve të tij politike.

Por një vend shumë të rëndësishëm duke se ze edhe familja e tij.

Ministri nuk harron asnjëherë të postojë edhe foto të bashkëshortes apo fëmijëve të tij. /albeu.com/
Shtuar më 07/11/2015, ora 17:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori