Kjo është dhurata që kolegët i bënë Gazit ditën e dasmës (FOTO LAJM)

Gaz Paja dhe Ira i dhanë fund beqarisë me një festë të madhe, plot të ftuar si nëpër përalla.

Mirëpo, dy javë pas dasmës aktorja e ‘Portokalli’, Delinda Disha, ka zbuluar në emisionin ‘Thumb' dhuratën speciale që stafi i 'Portokalli' i bëri kolegut të tyre.

“Ishte surprizë për Gazin sepse ne i bëmë edhe një këngë. Kënga ishte për Gazin që u martua, krijoi familje”, ka treguar aktorja teksa më pas ka zbuluar se shoqëria e dhëndrit ka bërë më shumë aheng në dasmën e Gazit.


Shtuar më 17/06/2019, ora 08:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori