Kjo është berberja më e pazakontë (VIDEO)
Keni parë ndonjëherë një floktare të tillë? Përveç se të qeth dhe kujdeset për pamjen tuaj, ajo bën edhe veprime provokuese gjatë punës së saj.

Video e Penny Lee duke iu hedhur në prehër klientit të saj, ndërsa i priste flokët është bërë virale.

Modelja e Instagram-it është e njohur për videot e saj të ‘twerk’-ing. Dhe në video ajo shihet duke iu hedhur në prehër Mike Ruga në një dyqan berberi.

E veshur me një bluzë të zezë, të brendshme ngjyrë të kuqe dhe një palë taka të kuqe, Penny u filmua duke prekur flokët e Mike para se të ulej në prehër.

Mike ndau video në Instagram me titullin: “Të të priten flokët nga parukierja ime e preferuar.”

Edhe Penny publikoi pamjet dhe shkroi: “Mora licencën si parukiere dhe Mike Ruga është klienti im i parë.”
Shtuar më 15/05/2019, ora 19:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori