Kjo është pasuria marramendëse e Rihanës
Rihana padyshim që është një nga këngëtaret më të mira në botë.

Ajo është në kulmin e karrierës së saj për sa i përket muzikës. Kujtojmë se gjithçka e ka filluar nga "zeroja", kur ishte vetëm 16-vjeç.

Por talenti dhe përkushtimi i saj kanë bërë që të ngjitet në majat e këtij sektori e sigurisht të jetë ndër më të pasurat .

Rihanna falë albumeve të saj ka arritur të sigurojë 140 milionë Dollarë, pa llogaritur koncertet.

Por, përveç muzikës, Rihanna pati shumë bashkëpunime me marka të njohura dhe pjesëmarrje në filma. Koleksioni i saj “FentyxPuma” u shit brenda disa orësh, ndërkohë këngëtarja nuk ka ndërmend të ndalet as në biznes./ albeu.com/
Shtuar më 01/02/2019, ora 08:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori