Kitty Spencer, mbesa e Princeshës Dianës që mahniti në dasmën mbretërore (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lady Kitty Spencer Kitty është mbesa 27-vjeçare e princeshës së ndjerë Diana dhe ajo dukej si mishërimi modern i hallës së saj.

Sot në dasmën e princ Harry-t, Kitty Spencer ra në sy për look-un e saj e cila dukej aq thjeshtë dhe po aq bukur.

Ajo ishte veshur me një fustan të gjelbër me lule portokalli, detaje të cilat e bënin të dukej një femër me sharm. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori