Kishte frikë të shkonte në spital, modelja e njohur lind fëmijën në shtëpi (FOTO LAJM)

Modelja e njohur Ashely Graham ka zbuluar se ajo e ka lindur fëmijën e saj në kushte shtëpie.

32-vjeçarja ka rrëfyer për herë të parë se kishte frikë dhe ankth të shkontespital, ndaj e ka lindur djalin e saj në shtëpi, sigurisht nën mbikëqyrjen e një stafi të madh mjekësor.

Ashley ka treguar se lindja është kryer në ujë, një nga metodat më të reja dhe gjithçka ka shkuar mjaft mirë.

Nëna e saj ka nxjerr edhe pamjet, ku tregon të birin, Isaac veshur me një bluzë ku shkruhet: “Lindurshtëpi”. Vogëlushi ka ardhur në jetë në muajin janar dhe gëzon shëndet të plotë.

Shtuar më 16/03/2020, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori