Kim nuk është shtatzëne
Përkundrejt të gjitha thashethemeve se ajo është shtatzëne dhe po pret fëmijën e dytë, Kim e fakton me një veshje të bardhë e cila qëndronte mjaft bukur pas trupit. Një fustan i cili i tregonte linjat perfekte, ka hedhur poshtë të gjitha zërat se ajo do të bëhet sërish me fëmijë.

Kim Kardashian nuk ka treguar shenja lodhje teksa ka dalë për një darkë romantike me Kanye West. Ata e kishin lënë vajzën e tyre në hotelin ku po qëndronin dhe u drejtuan drejt restorantit romantik Hakkasan. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori