Kim, mbretëresha e televizionit
Kim Kardashian është e famshme për të ndjekur dhe përkushtuar tendencat më të fundit të modës. Por një ditë më parë ajo theu këto rregulla dhe doli me një veshjendryshe, duke nxjerrë këmbët e saj të tonifikuara. Si gjithmonë, ajo mori vëmëndjen e duhur ndërsa mbante një veshje të bardhë. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 17:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori