Kim Kardashian zgjidhet femra e vitit (FOTO LAJM)

Gjatë eventit “GQ Man Of The Year Awards” i cili u mbajt në Londër, Kim Kardashian është zgjedhur femra e vitit. Si gjithmonë ajo tërhoqi vëmëndje teksa mbante një fustan provokues.

E shoqëruar nga bashkëshorti Kanye West, Kim vetëm shkëlqeu. Drejtori i “GQ”, Dylan Jones ishte ai që lexoi emrin e Kim, duke e shpallur si femrën e vitit.

Duke folur pas çmimit, 33 vjeçarja tha: “Është Kim Kardashian West. Falenderoj “GQ” që më zgjodhi femrën e vitit dhe tim shoq që më bëri të ndihem si femra e vitit në çdo ditë”. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 17:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori