Kim Kardashian zbulon copën e saj të "parajsës" dhe rrjeti u fiksua

Nga rubrika “Çdo ditë me ty është Shën Valentin” kemi Kim Kardashian dhe Kanye West, për të cilët 14 shkurti është shumë pak për të festuar dashurinë.

Me anë të dy postimeve në Instagram para disa orësh, Kim na tregon se është “arratisur” me partnerin e saj, në atë që duket si një copëz e parajsës mbi tokë.

Dhe siç mund ta shihni nga hashtag-u në postimin e saj, ky është një udhëtim surprizë nga Kanye, i cili edhe pse ndoshta nuk ta jep përshtypjen si partneri më romantik në botë, ka gjetur mënyrën e duhur për të shpenzuar kohë vetëm me Kim, larg çdo gjëje shkruan neës31.

Mezi presim të shohim foto të tjera nga pushimet e dashurisë së çiftit dhe t’ja dërgojmë atyre që kemi në shtëpi, për t’i kërkuar llogari se ku është udhëtimi ynë.

Shtuar më 16/02/2020, ora 17:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori