Kim Kardashian tregon sekretin për një trup perfekt (FOTO LAJM)

Kim Kardashian është një nga vajzat më të ndjekura nëpër rrjetet sociale për shkak të formave të saj trupore.

E format që ajo posedon, padyshim se kërkojnë angazhim dhe palestër.

Kim ka publikuar pamje teksa tregon se ajo ndodhet në palestër e gatshme për një stërvitje të mirë për të mbajtur në formë trupin e saj.
Shtuar më 24/06/2019, ora 18:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori