Kim Kardashian sjell trendin më të ri të flokëve (FOTO LAJM)

Kim Kardashian së fundmi është bërë nënë për herë të katërt e nbjë djali. Postimi i një fotoje të të voglit bëri që në mediat rozë të dilnin shumë polemika përsa i përket mënyrës që Kim kishte pozicionuar në krevat të voglin e saj.

fundmi Kim është parë në rrugët e Amerikës, e veshur me një kostum sportiv ku kishte vënë në pah linjat me bluzën e shkurtër, duke marrë vëmendjen e kalimtarëve.

Gjithashtu ajo që binte në sy, ishte pikërisht modeli i flokëve ku siç shihen në foto janë shumë të shkurtëra, pasi kohët e fundit e kemi parë me flokë të gjata.

Tani që po afron vera, përveçse një trend prerja e flokëve shkurt do iu shpëtojë dhe nga vapa.
Shtuar më 29/05/2019, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori