Kim Kardashian shfaqet përvëluese në dhomën e veshjes, 4 milion pëlqime (FOTO LAJM)

Kim Kardashian vazhdon të jetë njëra ndër vajzat më të shikuara në Instagram. Ajo së fundmi ka nxjerrë disa poza nga dhoma e saj e veshjes por fansat janë çmendur nga linjat e yllit amerikan.

Madje fotot e saj kanë marrë 4 milion pëlqime. E megjithatë në tokë shihen edhe disa rroba të hedhura në mënyrë të vrazhdë dhe ky veprim nuk ka ikur pa u kritikuar nga fansat e shumtë që presin me padurim fotot përvëluese të Kimit./albeu.com/
Shtuar më 24/12/2018, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori