Kim Kardashian sapo veshi dekoltenë më të guximshme të vitit (FOTO LAJM)

Nuk është se ajo nuk shkakton tërmet kudo që shkon, por këtë herë e ka tepruar fare.

Kim Kardashain ka bërë sërish bujë me përzgjedhjen e fustanit të radhës. Ajo mori pjesë dje në “Hollywood Beauty Awards” ku u shfaq me një fustan të zi që ekspozonte shumë gjoksin e saj.

Fustani është krijuar nga Thiery Mugler në vitin 1998 dhe Kim prej kohësh kishte dëshirë ta vishte.

Ndryshe fustani të krijon idenë e një varëseje gjigante por që ka një dekolte të cmendur dhe të guximshme. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2019, ora 23:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori