Kim Kardashian reagon pas akuzave se kopjoi modelen
Pas dasmës së Chance dhe Rapper, njerëzit në internet nisën një teori të re: Kim Kardashian kopjon Naomi Campbell (dhe nuk kishin faj).

Fustani në nuancat e ngjyrës vjollcë, blu dhe të bardhë, ishte i njëjtë me atë që Naomi veshi në sfilatën e Versace në vitin 1996.

Pas gjithë debatit online, Kim reagoi në mënyrën e saj. “Naomi përgjithmonë,” shkruan ajo në Instagram, si një mënyrë për të konfirmuar që “po, frymëzohet nga supermodelja”.

Hera e parë është 2aksident". Hera e dytë rastësi. Hera e tretë është kopje.” – u shkruajt pafund në postime të ndryshme në Twitter në fillim të marsit shkruan anabel.

Nga ana tjetër, sigurisht që pati edhe njerëz të cilët e mbrojtën Kim-in. Sipas tyre, Naomi Campbell është modele dhe puna e saj është që të veshë rrobat dhe t’i frymëzojë njerëzit për t’i blerë ato. Pra, kështu funksionon industria e modës.
Shtuar më 25/03/2019, ora 19:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori