Kim Kardashian pret fëmijën e katërt, ky është detaji tronditës
Kim Kardashian dhe Kanye West janë duke u përgatitur për fëmijen e tyre të katërt.

Ai është një djalë dhe pritet që ai të lindë në maj të këtij viti.

Kim është tashmë 38 vjeçe dhe mjekët e kanë këshilluar që të mos lindë fëmijë natyralisht pas problemeve që pati me shtatzëninë e fundit.

Kështu, çifti ka gjetur një nënë surrogato që do të lindë bebin, i cili do të ketë kontaktin e parë me lëkurën e vetë Kimit pasi të dalë në dritë.

Ajo është e njëjta grua që mbajti në bark vajzën tjetër të Kimit, Chicagon. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2019, ora 20:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori