Kim Kardashian në prag fejese
Përveç urimeve me rastin e ditëlindjes, Kim Kardashian të dielën pritet që të marrë edhe një propozim për fejesë nga i dashuri i saj Kanye West. Sipas prezantuesit të famshëm Ryan Secreats Kanye ka mundësi t’i propozojë martesë bukuroshës pikërishtë në këtë ditë.

“Ata janë çmendurisht të dashuruar me njëri tjetrin dhe tani për tani Kanye është i koncentuar vetëm në krijimin e kushteve që të kalojë gjithë jetën me Kim-in. Problem për të është të gjej unazën e duhur sepse për West, Kardashian është princeshë”, është shprehur një burim i afërt me çiftin. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2012, ora 11:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori