Kim Kardashian martohet pėr herė tė tretė
Pëlqej
Kanye West dhe Kim Kardashian
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Edhe pse nuk ka pėrfunduar akoma proceduar pėrfundmtare tė divorcit me Kris Humphries, Kim Kardashian ka ka vendosur tė martohet me Kanye West. Pritet qė ceremonia tė zhvillohet nė njė plazh privat nė Malibu.

“Kanye ėshtė shumė tradicional. Ai dėshiron qė tė martohet me Kim tani qė edhe po presin njė fėmijė. Nuk do tė jetė zyrtarisht sikurse njė martesė sepse Kanye dėshiron qė kėtė ta bėjė nė mėnyrė speciale”, ka thėnė njė burim.

Kjo ėshtė martesa e tretė pėr Kim Kardashian. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2013, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.