Kim Kardashian martohet për herë të tretë
Pëlqej
Kanye West dhe Kim Kardashian
Edhe pse nuk ka përfunduar akoma proceduar përfundmtare të divorcit me Kris Humphries, Kim Kardashian ka ka vendosur të martohet me Kanye West. Pritet që ceremonia të zhvillohet në një plazh privat në Malibu.

Kanye është shumë tradicional. Ai dëshiron që të martohet me Kim tani që edhe po presin një fëmijë. Nuk do të jetë zyrtarisht sikurse një martesë sepse Kanye dëshiron që këtë ta bëjë në mënyrë speciale”, ka thënë një burim.

Kjo është martesa e tretë për Kim Kardashian. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2013, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori