Kim Kardashian kapet duke ngrënë ëmbëlsirën e preferuar të shqiptarëve (FOTO LAJM)

Kim Kardashian është një nga femrat më të lakmuara për format trupore dhe për shumë kohë është konsideruar si trupi perfekt.

Kim e cila është shumë aktive në rrjetet sociale së fundmi ka habitur fansat e saj me një fotografie që ka postuar në llogarinë e saj në Snapchat.

Ylli Kardashian duket se i pëlqen shumë bakllavat.

Këtë më së miri e kuptoni përmes kësaj fotografie të bakllavës që Kim ka postuar.

“Baklava” ka shkuar ajo mbi postimin e saj. /albeu.com/

Shtuar më 11/07/2017, ora 10:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori