Kim Kardashian, ikonë mode
Padyshim që Kim Kardashian është një ikonë mode dhe këtë askush nuk mund ta diskutojë. Por ndodh në disa raste kur bukuroshja del e pa grimuar dhe me streçe, e ndërsa të enjten ajo është parë paksa e çregullt.

Me një këmishë e cila ofronte shumë më tepër seç duhej, ajo e kishte kombinuar me një palë pantallona të zeza. Ajo dukej e mahnitshme teksa u fotografua në zyrat e Givenchy në Paris. /albeu.com/

Shtuar më 25/09/2014, ora 17:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori