Kim Kardashian "heq" dorë nga luksi dhe lahet si 5 shekuj më parë (FOTO LAJM)

Kim Kardashian duket se lahet si qëmoti.

37-vjeçarja është fotografuar nga “Daily Mail” duke punuar për një set fotografik ku pozon me bikini, ndërsa në një nga fotot shihet duke larë trupin si në kohët e vjetra.

Për më tepër, ndiqni galerinë e mësipërme!
Shtuar më 31/10/2018, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori