Kim Kardashian, e parezistueshme me të zeza (FOTO LAJM)

im Kardashian është parë së bashku me bashkëshortin e saj, Kaney West dhe motrën e saj Kourtney, e veshur totalisht me të zeza, që e bënin atë të parezistueshme.

Bashkëshorti i saj ishte më i thjeshtë, duke zgjedhur një bluzë të zezë dhe një palë xhinse, së bashku më një palë atletet sportive.

Me veshjen e saj, Kim, tregonte më së miri asetet e saj joshëse, me një bluzë të shkurtër me shpinën jashtë dhe një pale pantallona të zeza, së bashku me një palë taka.
Shtuar më 11/07/2019, ora 23:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori