Kim Kardashian e marrosur pas Kanye West (FOTO LAJM)

Kim Kardashian ka postuar në profilin e saj në Instagram një fotografi, për të treguar se është shumë e dashuruar me bashkëshortin e saj 37 vjeçar.

foto duket teksa Kim puth plot pasion Kanye dhe bashkëngjitur saj shkruan "Natën e mirë". /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 09:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori