Kim Kardashian e lumtur pranë burrit të saj
Para disa ditësh, çifti i famshëm Kim Kardashian dhe Kanye West, sollën në jetë vajzën e tyre përmes një nëne surrogate.

Së fundmi, ata janë parë së bashku gjatë një mbrëmjeje ku siç shihet nga fotografitë e publikuara ata kanë dalë për darkë.

Chicago është fëmija i tretë për ta, pas vajzës katërvjeçare North dhe djalit dyvjeçar Saint. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 13:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori