Kim dhe Kanye shpenzojnë 11 milion dollarë për vilën e tyre luksoze
Çifti Kim Kardashian dhe Kanye West kanë blerë një shtëpi në zonën luksoze të Kalifornisë, Bel Air ku pritet të zhvendosen për të jetuar. Mësohet se vila ka kushtuar 11 milion dollarë, dhe ngjason me stilin e vilave italiane.

Ajo do ketë një sallë të madhe të gjimnastike, një teatër për film, sallon me të gjitha nevojat për grim dhe flokë, kënd për të luajtur bowling dhe një pishinë të mbyllur dhe të hapur. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2013, ora 12:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori