Kim dhe Kanye bëhen prindër, lind fëmija nga nëna surrogate
Pëlqej
Më në fund ka ardhur në jetë një nga bebet më të pritura në botë.

Kim Kardashian dhe Kanye West janë bërë prindër për herë të tretë nga një nënë surrogate.

Kardashian dhe West janë shume të lumtur për ardhjen në jetë të vajzës së tyre e dytë.

Kim kishte probleme me placentën e saj prandaj e kishte të pamundur të përballonte procesin e një shtatëzënie tjetër.

Ata e kanë bërë njoftimin nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.
Shtuar më 16/01/2018, ora 21:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori