Kiki çfarë? Aktorja e njohur sapo solli një sfidë të re që po tërbon rrjetin

#DoTheLilo 💃🏻🕺🏼

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Le të themi që Kiki i përket së shkuarës. Momentalisht njerëzit janë fiksuar pas këtij kërcimi të aktores Lindsay Lohan:

Lohan e postoi videon në Instagram me nënshkrimin #DoTheLilo duke pagëzuar kështu sfidën më të re të internetit. Aktorja Busy Philipps ishte ndërparat që bashkë me shoqen provoi kërcimin Do The Lilo.

Sigurisht lëvizjet dhe mimikat e Lohan- it s’kishin si t’u shpëtonin meme- ve të pafundme.
Shtuar më 05/09/2018, ora 21:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori