Mesa duket "Deja vu"-ja e Kidës dhe Lyrical Son do të jetë hiti i verës ( FOTO & VIDEO)
Para dy ditësh Kida ka paralajmëruar bashkëpunimin me Lyrical Son – më këngën e titulluar “Déjà vu”.

Para pak minutash këngë doli në kanalin e Youtube dhe menjëherë per vetëm një orë arriti të siguronte më shumë se 16 mijë klikime.

Përvec tekstitkëngës që është mjaft i bukur edhe videoklipi të lë pa fjalë.

Mesa duket ky bashkëpunim do të jetë hiti i verës.
Kida dhe Lyrical Son publikonë projetin e fundit, mesa duket ky do të jetë hiti i verës ( FOTO & VIDEO)

Shtuar më 19/05/2019, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori