Kida pa të dashur, ja cilin këngëtar do zgjidhte (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kida, vazhdon të mos ketë të dashur, por ka ca ndryshime të mëdha, modelin e flokëve.

Gërshetat xhamajkane me sa duket vazhdojnë të jenë të pëlqyera për këngëtarja simpatike, e cila i ka zgjedhur për të shndërruar pamjen e saj.

E pranishme në Tiranë për një koncert live, ajo ka qenë e ftuar te studioja e programit Oktapod, ku ka zbuluar disa sekrete të vogla.

Këngëtarja kosovare ka thënë që ndër këngëtarët do i pëlqente si partner Drake, megjithatë në jetën e saj, Kida pranoi që nuk ka ende një të dashur.


Kida është ende e vogël, ajo vetëm 19 vjece dhe tani për tani do të fokusohet tek karriera, por dhe te eksperimentet me pamjen e saj.
Shtuar më 19/03/2017, ora 17:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}