Kida pa të dashur, ja cilin këngëtar do zgjidhte (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kida, vazhdon të mos ketë të dashur, por ka ca ndryshime të mëdha, modelin e flokëve.

Gërshetat xhamajkane me sa duket vazhdojnë të jenë të pëlqyera për këngëtarja simpatike, e cila i ka zgjedhur për të shndërruar pamjen e saj.

E pranishme në Tiranë për një koncert live, ajo ka qenë e ftuar te studioja e programit Oktapod, ku ka zbuluar disa sekrete të vogla.

Këngëtarja kosovare ka thënë që ndër këngëtarët do i pëlqente si partner Drake, megjithatë në jetën e saj, Kida pranoi që nuk ka ende një të dashur.


Kida është ende e vogël, ajo vetëm 19 vjece dhe tani për tani do të fokusohet tek karriera, por dhe te eksperimentet me pamjen e saj.
Shtuar më 19/03/2017, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori